Aplicació
S’utilitza per a la majoria de llums de filtratge ultraviolat, com ara làmpades halògenes de tungstè ultraviolades, làmpades de mercuri ultraviolades, làmpades d’halogenurs metàl·lics i tubs de màniga ultraviolada.

Característica del producte
Un tub de quars transparent dopat, que té un punt de reblaniment aproximadament 50 ℃ inferior al tub de quars transparent convencional, absorbeix UV-A / B / C, filtra gairebé tots els raigs ultraviolats i té un nivell molt baix de control OH (pot ser menor superior a 2 ppm). I perllongueu la vida de la làmpada.
Tipus de Producte
PQ 321, tub estàndard de blocs de quars
Mida típica (unitat: mm)
Rang OD | Tolerància OD | Gruix de paret | Tolerància WT | Fora de la ronda | Revestiment | Arc |
3<Ф≤10 | ±0.1 | 1~2.0 | ±15% | 2% | 12% | 0.15% |
10<Ф≤20 | ±0.2 | 1~2.5 | ±15% | 1.25% | 12% | 0.15% |
20<Ф≤30 | ±0.25 | 1.5~3.0 | ±15% | 1.25% | 12% | 0.15% |
30<Ф≤40 | ±0.35 | 1.5~4.0 | ±15% | 1.25% | 12% | 0.15% |
40<Ф≤50 | ±0.2 | 2.0~4.0 | ±15% | 1.25% | 12% | 0.15% |
50<Ф≤60 | ±0.5 | 2.5~5.0 | ±15% | 1.25% | 12% | 0.15% |
60<Ф≤80 | ±0.7 | 3.0~5.5 | ±15% | 1.25% | 12% | 0.15% |
80<Ф≤100 | ±0.8 | 3.0~10.0 | ±15% | 1.25% | 12% | 0.15% |
Observació: està disponible una mida personalitzada
Amplificador&físic; Propietats químiques
1) amplificador&mecànic; Propietats tèrmiques
Densitat (20 ℃ kg / m3) | Expansió tèrmica (200-300℃℃-1) | Punt de reblaniment (℃) | Punt de recocció (℃) | Punt de deformació (℃) |
2.1*103 | 5.8*10-7 | 1630 | 1180 | 1070 |
2) Valor de la impuresa (Unitat: ppm)
Impuresa | Na | K | Mg | Li | Ca. | Fe | Al | Ti | Cu |
Valor típic | 5.0 | 5.0 | 1.0 | 1.0 | 3.0 | 1.5 | 20 | 3.0 | 0.5 |
Observació: les figures anteriors només indiquen valors típics, excloent els elements dopats.
3) Contingut OH (Unitat: ppm)
Valor típic sense coure | Després de coure |
130 | < 10 ,<> |
4) Propietats òptiques

El nostre producte principal

PrincipalAplicació

Cempresa avantatge

El títol va aquí
1. SiO2GG gt; 99,99%, tub de quars fusionat;
2. Temperatura de funcionament: 1250 ℃. Temperatura suau: 1730 ℃;
3. Excel·lent rendiment visual i químic;
4. Sense revestiment superficial i infectant;
5. Assistència sanitària i protecció del medi ambient;
6. Es pot fer qualsevol dimensió;
7. CE.RoHs aprovat per SGS;
Laboratori certificat CNAS


Instal·lacions principals de producció


Amplificador&d'embalatge; Lliurament
Paquet interior: embolcall de bombolles; Paquet exterior: caixa de cartró o fusta.
Si teniu requisits especials, estarem encantats de satisfer les vostres necessitats, com ara un paquet de regal.
Tots els productes s’embalaran acuradament, així que no us preocupeu que es trenqui durant l’enviament.

Preguntes freqüents
P1. Puc fer una comanda de mostra?
R: Sí, donem la benvinguda a la comanda de mostra per provar i comprovar la qualitat.
P2. Què passa amb el termini de lliurament?
R: En un termini de 15 dies després de rebre el dipòsit.
P3. Tens algun límit de MOQ?
A: MOQ baix, hi ha disponible 1 unid per a la comprovació de mostres
P4. Com s'envia la mercaderia i quant triga a arribar?
R: DHL, UPS, FedEx o TNT són opcionals per a comandes petites. Normalment triga 3-5 dies a arribar. L'enviament aeri i marítim també està disponible.
P5. Com es tramita una comanda a la fàbrica?
R: En primer lloc, feu-nos saber els vostres requisits o aplicacions.
En segon lloc, pressupostem segons els vostres requisits o els nostres suggeriments.
En tercer lloc, el client confirma les mostres i fa el dipòsit per fer una comanda formal.
En quart lloc, organitzem la producció.
Q6. Està bé imprimir el meu logotip al producte?
R. Sí. Informeu-nos formalment abans de la nostra producció i confirmeu el disseny primer en funció de la nostra mostra.
Q7. La vostra fàbrica accepta la inspecció?
R: Sí, acceptem la inspecció del client o la inspecció de tercers.
Clients que visiten l'amplificador GG; Moment d’exposició

Etiquetes populars: tub estàndard de quars bloc UV, Xina, proveïdors, fabricants, fàbrica, personalitzat, a l'engròs

